WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Hafe Design olarak, aklınızdaki projeyi, kullanım, ekonomi ve verimliliği en üst seviyede tutarak, hayallerinizdeki tasarımıyla size sunmaktayız. Akılcı Adımlarla Yaratıcı ve Eşsiz projeye dönüşmesi için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri Mimarlık çatısı altında size sunmaktayız.

Hakkımızda

1983 yılından bu yana tecrübe ve başarıları ile modern, estetik ve fonksiyonel tasarım anlayışıyla müşterilerine sıradanlıktan uzak, kaliteli ürünler sunmayı amaç edinen Hafe Design, 39 yıllık hizmet anlayışı ve kendi tasarımlarıyla Mobilya ve Ev Dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Şu anda Düzce’de bulunan Üretim Fabrikamız ve çok yakında hayata geçireceğimiz showroomumuz ile Özel Tasarım Mobilya sektöründe hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek; birbirinden değerli tasarımcılarımızın elinde hayat bulan, Klasikten Modern tarza kadar uzanan tüm mobilya ve aksesuarlarımız ile evlerinizi, çalışma alanlarınızı kaliteli, konforlu ve mutlu yaşam alanları oluşturmak için mobilyalarımızı üretmekteyiz.

Hafe design , geniş ürün skalasına sahip ve farklılığı göz önünde bulundurmuştur.

Müşteri memnuniyetini temel alarak üretim yapan firmamız; kuruluşundan bugüne yüzlerce projeye imza atmıştır. Kalite ve zamanında teslim temel prensibidir. Standart ürün grupları dışında özel projelere cevap vermekte, anahtar teslimi kişiye özel dekorasyon işlerini de başarıyla sürdürmektedir.

Ev ve ofis mobilyalarındaki başarısını sürdürmekte olan Hafe Design, siz müşterilerimizin isteklerine karşılık verebilmek adına için birçok yeni ürüne imza atmıştır.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Zeliha Kırk

Zeliha Kırk

Mimar

Melis Güler

Melis Güler

Jeoloji Mühendisi

Vedat BORA

Vedat BORA

İç Mimar Ve Çevre Tasarımcısı

Taha BİLGİN

Taha BİLGİN

İnşaat Mühendisi

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Örnek Müşteri 3 - Müşteri

Ajansımız bizim göz bebeğimizdir. Mimarlık V2 bu durumu bilen, benimseyen ve günün hangi saatinde olursa olsun isteklerimizi, kendi yeriymiş gibi sahiplenerek tasarımlarını yapan bir mimarlık ofisidir. İyi ki yolumuz kesişti ve ofisimiz mimari tasarımına dokundunuz. Ellerinize sağlık!

Örnek Müşteri 2 - Mühendis

Fabrika ruhsatımız ve projelerimiz konusunda, samsunda tercih edilebilecek en doğru mimarlık ofisini bulabildiğimiz için çok şanslıyız. Mimarlık V2 ofisi genç, dinamik kadrosu ile takipçi ve işinin ehli ve en önemlisi iş bitirici gerçekten. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız, zevkli, keyifli projeleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru adres.. En güzeli de sizin düşünemediğiniz detayları size sunar, yol gösterir, zevk katar. Mimarlık V2 kadrosu ile çalışmak kahve kokusunda projeleri incelemek bizler için hep keyif oldu,herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler yolunuz hep açık olsun sevgili Mimarlık V2.

Örnek Müşteri 1 - İşletme Müdürü

Mimarlık V2 firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

03.
Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK